Reklamfoni
Profesyonel Reklam Çözümleri

Tiktok’ta reklam vermeye hazır mısınız?

Marka hikâyenizi eşsiz bir TikTok tarzında anlatın , 2018 ve 2020’da dünyanın en popüler uygulamalarından biri

Gelecek nesille tanışın

Markalar, büyük şehirlerde yaşayan son derece katılımcı Z ve Y Nesilleri’nden oluşan TikTok kullanıcıları, yani bir sonraki tüketici nesliyle anında bağ kurabilir.

Eşsiz bir şekilde etkileşime girin

İster bir fikir, ister bir araç, ister bir etiketli meydan okuma olsun, markalar kullanıcıları platformumuzda paylaşılan deneyimlerin gücü sayesinde ürün elçilerine dönüştürebilirler.

Üstel büyümeyi arttırın

TikTok’un akıllı içerik keşfi işlemi ile kullanıcılar, görüntüleme tercihleri ve alışkanlıklarına göre yeni içerikleri keşfedebilirler ve markalar hızlı büyüme ve maksimum görünürlüğe ulaşırlar.

TopView

Markanızı TikTok’un en iyi ve görünür yerleştirmesinde sergileyen video formatı ile kullanıcıların tüm dikkatini bir bakış, bir ses veya bir anlatıyla çekebilirsiniz.TikTok’un en özel yerlerinde markanızı göstererek kullanıcının dikkatini çekin Otomatik oynatma ve ses özelliğine sahip 60 saniyeye kadar olan tam ekran, uzun videolar. Dikkat dağıtmayan izleme ile kullanıcının dikkatini %100 çekin.

Marka Devralma

Tam ekran, statik veya dinamik görüntü ile kullanıcının dikkatini anında çekin ve markanız için güçlü bir görsel etki yaratın. Tam ekran görsel deneyimi ile kullanıcının dikkatini çekin. Statik veya dinamik görüntü ile birden fazla yaratıcı format seçeneği. Hem 3 saniyelik JPG hem de 3-5 saniyelik video desteklenir.

Yayın İçi Reklamlar

Video içeriğini, kullanıcıların “Sizin İçin” yayınına entegre ederek bir TikTok içerik yaratıcısı gibi markanızın hikâyesini anlatın.60 saniyeye kadar olan sesli otomatik oynayan videolar ile “Sizin İçin” yayınında görünün.Kullanıcılar "beğenebilirler", "yorum yapabilirler", "paylaşabilirler", "takip edebilirler", "aynı müzikle videolar çekebilir" ve daha fazlasını yapabilirler.

Marka Etiketli Meydan Okuma

Türünün tek örneği olan katılım formatı ile kullanıcıların tutkularına ulaşın. Basit bir tıktan fazlasını sunan bir katılım seviyesi ile güçlü bir marka farkındalığı sağlayın. Etiketli meydan okuma sayfasında toplanan kullanıcı içerikleri ile tüm kullanıcıları, kampanyanıza katılmaları ve kampanya konunuz hakkında içerik üretmeleri için davet edin. Medya yerleştirmelerini, yaratıcılık kılavuzunu ve zahmetsiz kurulumu içeren 3 ila 6 günlük paket seçenekleri. Beğeniler, yorumlar ve paylaşımlar ile ortalama %8,5’luk katılım oranı.

Marka Efektleri

Özel olarak hazırlanan paylaşılabilir çıkartmalar, filtreler ve özel efektler ile eğlenceyi başlatın. Yaratıcılık potansiyelinizi açığa çıkarın ve popülerliğinizin yükselişini izleyin. Yaratıcılık potansiyelinizi açığa çıkarın ve popülerliğinizin yükselişini izleyin. Kameralı nesli yakalayan yaratıcı ve eğlenceli bir görsel deneyim. Dünyanın dört bir tarafından kullanıcıyı, zamanı, mekânı ve kültürü kapsayan görsel dillerle birleştirir.